Polsko – australijskie wesele w niezwykłym miejscu

Istnieje nieskończona liczba podziałów ludzi na grupy. Na przykład na tych co wolą pomidorową z ryżem od tych co jednak trzymają się makaronu, na tych co wakacje spędzają w górach i tych co w powietrzu wolą więcej jodu. Można też podzielić ludzi na tych co lubią wesela i tych bardziej zdystansowanych do tego typu uroczystości. Powiem Wam absolutnie szczerze, że ślub międzynarodowy w Oazie Leńcze, Marty i Dana, był pozbawiony tych drugich całkowicie. Marta i Dan to wyjątkowa para. Ich miłość połączyła dwie półkule naszego globu. Kochają dobre wino, co mam nadzieję widać na fotografiach. Sami również je produkują w gorącej Australii. Na dodatek są świetnymi, otwartymi ludźmi, w obecności których wszyscy czują się świetnie.

Oaza Leńcze Wesele

Oaza Leńcze to niesamowite miejsce, prawdziwa uczta dla zmysłów. Dusza i ciało mogą się tu rozgościć ciesząc się niesamowitymi widokami górskich krajobrazów jak i utrzymanym w niesamowitym klimacie wnętrzu. Reportaż pachnie górskimi wakacjami, okraszonymi dobrym winem, tańcem do rana i szczodra szczyptą śmiechu, łez szczęścia.

Co dla mnie było najciekawsze tego dnia? Ślub międzynarodowy to zawsze wyzwanie. Dwie różne kultury, wiele rozmaitych spojrzeń i oczekiwań wobec tego wyjątkowego dnia. Nowe zwyczaje, nowe tradycje, które mogą być dotąd niespotykane przez fotografa. Cała ta sytuacja wzbudziła u mnie jednak dreszcz emocji już dzień wcześniej. Chęć pojawiania się już na miejscu i rozpoczęcia dokumentowania wydarzeń, chwytania chwil i poznawania nowych ludzi krążyła we mnie, jak szalona. Wreszcie dojechałem i rzuciłem się w wir pracy, biegania, wypatrywania momentów, szukania ciekawych perspektyw.

Lokalizacja: Oaza Leńcze

Piękne rośliny: Zachwyt

Muzyka: Urban Wedding

Poczuliście ten klimat? Odnaleźlibyście się na tak nietypowym weselu?

Feel Free To contact me!

Jeśli patrząc na moje fotografie ślubne myślisz sobie, „Tak, to jest to czego szukam” to zapraszam do kontaktu. Po wypełnieniu formularza umówimy się na rozmowę telefoniczną lub na spotkanie przy kawie.