Miejskie sesje to zdecydowanie moje klimaty i choć kocham robić zdjęcia zdobywając górskie szczyty, doceniam spokój i piękno naszych malowniczych jezior otoczonych leśną gęstwiną to mimo wszystko w ostatnim czasie wybieram niedościgniony miejski pęd. Dlaczego? Uważam, że miejskie tło na zdjęcia jest niezastąpione. Kilka takich sesji publikowałem już wcześniej,  na przykład jedna z moich ulubionych sesja nocna. Wielkie miasto jest genialnie różnorodne. Mamy parki, zieleńce, stare i nowe budynki, mosty, modernizm, secesję, prawie wszystko. Dodatkowo miasto jest pełne życia! Dynamizmu, który stymuluje moje pary do pracy przed obiektywem w trakcie sesji narzeczeńskiej.

Ciekawa architektura Saskiej Kępy

Saska kępa jest zawsze piękna. Niezależnie czy jest to upalny lipiec, złoty październik czy mroźny styczeń. Tu zawsze znajdzie się zakątek odpowiedni dla par, narzeczonych, rodzin z dziećmi. Z Gosią i Kubą przemierzyliśmy dobry kawał tej uroczej dzielnicy. Sesję zaczęliśmy przy samej Francuskiej, bez jej odwiedzenia nie można chyba powiedzieć, że było się na Saskiej Kępie. Potem wchłonęły nas malutkie uliczki, na których zobaczyliśmy między innymi perełki modernistycznej architektury, na przykład Dom Krzymuskich, malutką perłę modernizmu autorstwa Heleny i Szymona Syrkusów. Zahaczyliśmy też o super miejsce na sesję czyli Dom Funkcjonalny, w którym mieści się  Eden Bistro. , a w samym Domu można trafić na całą masę ciekawych spotkań o kulturze, architekturze i innych miłych rzeczach.

Zdjęcia narzeczonych na warszawskiej plaży

Jako, że w fotografii chodzi o światło, na koniec zapragnęliśmy złapać go trochę więcej.  Odwiedziliśmy Wisłę! Wydaje się, że to nic nadzwyczajnego, tymczasem Praska Wisła ma wiele uroczych zakamarków. Ścieżki pośród łęgów, ciekawą naturalną małą architekturę ,wszystko co trzeba dla udanej sesji 🙂

Feel Free To contact me!

Jeśli patrząc na moje fotografie ślubne myślisz sobie, „Tak, to jest to czego szukam” to zapraszam do kontaktu. Po wypełnieniu formularza umówimy się na rozmowę telefoniczną lub na spotkanie przy kawie.