Od dłuższego czasu rozmyślałem o wykonaniu nocnej sesji narzeczeńskiej. Fotografia, jak sama nazwa wskazuje kojarzy się ze światłem, ale chyba zbyt często interpretujemy to światło zbyt standardowo. Patrzymy na fotografię schematycznie i oczekujemy, że zdjęcie to element naświetlony i w bardzo dokładny i jedyny prawidłowy sposób. Tymczasem rozwój technologii umożliwia wykonywania zdjęć przy użyciu jedynie odrobiny światła. Te nowe możliwości, niczym beton w architekturze, odsłaniają nowe, zupełnie nieoczywiste horyzonty fotografii 🙂

Nocna sesja narzeczeńska

Nocna sesja narzeczeńska zawsze wydawał mi się ciekawym konceptem. W sumie noc to czas intymności, czasu bardziej dla siebie. W nocy też widać mniej tła, a więcej dwoje ludzi, którzy wspólnie przemierzają ciemne zakamarki miasta.

Sesja na powiślu

Na Powiślu mamy kilka miejsc niezwykłych. Przede wszystkim ciekawą stację powiśle z fajną architekturą (poczytajcie sobie więcej o niej tutaj) Jest też NIFC z mieszanką nowej i starej architektury wkomponowanej w cudną warszawską Skarpę Wiślaną.

Przy okazji, jeśli chcecie zobaczyć więcej galerii z tematem kolejowym, zapraszam Was do tej sesji na mojej stronie.

Feel Free To contact me!

Jeśli patrząc na moje fotografie ślubne myślisz sobie, „Tak, to jest to czego szukam” to zapraszam do kontaktu. Po wypełnieniu formularza umówimy się na rozmowę telefoniczną lub na spotkanie przy kawie.