Sesja Industrialna w Fabryce – to jest pomysł!

Sesja industrialna w fabryce FSO nie była przedsięwzięciem przypadkowym. Witek, jest człowiekiem, który absolutnie kocha starą motoryzację. Samochody, motory, wszystkie te cudowne pojazdy z epoki, w której projektanci mogli tworzyć w pełnej wolności, a nie pod linijkę optymalizacji.. Już pojazd jakim wybraliśmy się na tę sesję zapowiadał niezwykłą przygodę. Sesja Industrialna w fabryce FSO to ciekawa przygoda. Teren fabryki, właściwie tego co z niej zostało, jest otwartym obszarem na warszawskiej Pradze. Znajdziemy tu przeróżne budynki, część z nich jest jeszcze zajmowana przez wynajmujące je firmy (które grzecznie poproszone, mogą udostępnić swoją przestrzeń do zdjęć) Jednak losy tego co z fabryki pozostało, wydają się policzone, i niedługo zostanie po nich tylko wspomnienia. Właśnie takie jak poniższa sesja 🙂

Sesja Industrialna w Fabryce – dlaczego warto?

Sesja industrialna w fabryce może mieć ten wyjątkowy klimat, który tworzy rzecz zasadnicza: kontrast. Surowe otoczenie, proste kształty, plamy, tworzą genialne tło, dla tak miękkiej rzeczy jak wspólne uczucia. Bardzo jest mi miło, kiedy zapraszacie mnie do takich miejsc. Dla fotografa jest to wyjątkowo ciekawe miejsce do pracy, na sesjach narzeczeńskich, ale również ślubnych, do czego bardzo Was wszystkich zachęcam.

Chcecie zobaczyć co produkowało FSO? Zajrzyjcie na ich stronę, na której możecie obejrzeć wiele historycznych samochodów tej firmy.

Feel Free To contact me!

Jeśli patrząc na moje fotografie ślubne myślisz sobie, „Tak, to jest to czego szukam” to zapraszam do kontaktu. Po wypełnieniu formularza umówimy się na rozmowę telefoniczną lub na spotkanie przy kawie.