Sesja narzeczeńska nad Świdrem była idealnym pomysłem. Początek lata. Zaczyna się robić ciepło. Pierwsze dni kiedy można na prawdę odpocząć od naszej polskiej zimy. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca. Asię i Michała zabrałem nad rozlewiska Świdra. Ten malowniczy, położony na południe od Warszawy obszar od zawsze był regionem „turystyczno – uzdrowiskowym”. Pełnym lasów, ośrodków wypoczynkowych i plaż na meandrującym pośród sosen Świdrem.

Sesja nad Świdrem – konkretne wskazówki

Sesję możemy odbyć w przeróżnych miejscach, ale bardzo polecam następujące lokalizacje:

  1. Plaża nad Świdrem – miejsce prawie idealne. Woda, płytka w której możemy sobie pobrudzić, las. Dodatkowo, słońce w lecie zachodzi tu bardzo pięknie, przebijając się przez pnie sosen.
  2. Miejska Plaża Otwock – Miejsce bardziej przestrzenne od linka powyżej. Dodatkowo mamy mostek z potencjałem fotograficznym, oraz ładne zarośla, jeśli zarośla mogą być ładne..
  3. Plaża przy ujściu Świdra – To jest mój prywatny hit! Przepięknie zakamarki z wysokimi trawami, pośród piaszczystych wydm. Dodatkowo leży tu wielki, wyschnięty konar drzewa, pozbawiony całkowicie kory – idealny temat dla tych którzy wolą bardziej kreatywne spojrzenie na fotografię.

Lubicie sesje nad wodą? Zajrzyjcie do mojej sesji nad Wisłą, na warszawskiej Pradze.

Feel Free To contact me!

Jeśli patrząc na moje fotografie ślubne myślisz sobie, „Tak, to jest to czego szukam” to zapraszam do kontaktu. Po wypełnieniu formularza umówimy się na rozmowę telefoniczną lub na spotkanie przy kawie.