Sesja rodzinna na Starej Ochocie

Sesja rodzinna na ochocie z Jeden Rysunek Dziennie wpadła w cudowny, letni dzień. Parki są gwarne, pełne radosnych i zalanych słońcem ludzi. Chcę się żyć, spacerować, pić kawę, a wieczorem zimne wino.

Kocham Miasto! Rodzinna sesja na Starej Ochocie, odbyła się w Parku, który rozlewa się pomiędzy przedwojenną zabudową tej części Warszawy. Swoją drogą, ciekawe czy wiecie, że ten Park, był początkiem wielkiego założenia projektowego, która zakładało stworzenie monumentalnej alei biegnącej właśnie od filtrów, aż do Skarpy Warszawskiej. Niestety, jak to w życiu bywa, nie do końca plan się udał 🙂 Tak czy inaczej, taki Park to przecudne miejsce, aby wyrwać się z dusznego mieszkania. Pretekstem takiego wyrwania się może być sesja rodzinna, czy po prostu odpoczynek pośród zieleni.

Ale Stara Ochota to też dużo zakamarków, wąskich uliczek, przy których stoją piękne wille i kamienice sprzed wojny, a niektóre nawet z końca XIX wieku.

Jeden Rysunek Dziennie

Znacie Jeden Rysunek Dziennie? Jeśli nie to poznajcie czym prędzej! Tu albo jeszcze tu. Jeden rysunek od lat w plastyczny sposób pokazuje zmagania codzienności w czarno białych grafikach o niepowtarzalnej kresce. A co najważniejsze, robi to każdego dnia! Poza tym, Jeden Rysunek Dziennie to cudowna rodzina, pełna energii i radości. Z resztą, sami się przekonajcie.

Macie Ochotę (sic!) na taką sesję? Napiszcie prędko!

Feel Free To contact me!

Jeśli patrząc na moje fotografie ślubne myślisz sobie, „Tak, to jest to czego szukam” to zapraszam do kontaktu. Po wypełnieniu formularza umówimy się na rozmowę telefoniczną lub na spotkanie przy kawie.