Ślub w Ogrodzie Babette

Ślub i wesele w Ogrodzie Babette, który mieści się kilkanaście kilometrów na południe od Warszawy. To jedno z bardziej uroczych miejsc jakie można sobie wymyślić na ślub plenerowy. W otoczeniu sosen, nieco w ukryciu mam idealną przestrzeń dla uroczystości ślubnych. Nieco rustykalny budynek, z kilkoma strefami (oraz antresolą z której można zejść w blasku reflektorów ☺), szeroki ganek, na którym mogą wypoczywać zmęczeni nadmiarem muzyki goście i co najważniejsze.. ogród! W ogrodzie, w korytarzu jakie tworzą gęsto rosnącą sosny znajduje się przestrzeń w której możecie powiedzieć sobie to najważniejsze tego dnia słowa. Jest uroczo, jest kameralnie. Jest pięknie.

Wesele w Ogrodzie Babette

A po samej ceremonii.. lecimy z imprezą. Wnętrze podzielone jest na część do zabawy oraz cześć do podjadania i rozmawiania. Parkiet w Ogrodzie Babette to beton, który w połączeniu z drewnianymi ścianami daje świetny efekt, nieco industrialny.

Miejsce Ślubu: Ogród Babette

Dekoracje: Blumen Kunst

Muzyka: Weselni Wojownicy

Fotografia: Rafał Stompor

Feel Free To contact me!

Jeśli patrząc na moje fotografie ślubne myślisz sobie, „Tak, to jest to czego szukam” to zapraszam do kontaktu. Po wypełnieniu formularza umówimy się na rozmowę telefoniczną lub na spotkanie przy kawie.