Gorące lato to idealna pora na Ślub w Stodole Mazanówka. Powietrze pachnie lasem, zbożem, tym wszystkim z czym kojarzy nam się lipiec poza miastem. Stodoła Mazanówka to idealne miejsce dla osób dobrze czujących się w klimatach rustykalnych. Proste wnętrze pełne naturalnych ozdób, świetnie zgrane oświetlenie i taka ekspozycja sali, że podczas zachodu słońca jest po prostu magicznie.

Rustykalne wesele w Stodole Mazanówka

Co najważniejsze, Mazanówka to chyba najbardziej rustykalne miejsce w tej części Kraju. Mamy stodołę, taką jak każda stodoła przeznaczona dla celów ślubnych powinna być – czyli zgrabną, dobrze doświetlona i bez żadnej przaśności. Dookoła cały bukiet tematycznych, boso – rustykalnych różności, klimatycznych leżaków, leżanek i materacy, światełek i lampionów.

Duża zaleta wesela w stodole Mazanówka to parkiet! Poza parkietem, który możemy sobie zafundować we wnętrzu, na zewnątrz znajduje się fantastyczny, zadaszony taras, na którym noce tańce wyglądają rewelacyjnie.

Muzyka – Marcin z Panowie od Muzyki

Feel Free To contact me!

Jeśli patrząc na moje fotografie ślubne myślisz sobie, „Tak, to jest to czego szukam” to zapraszam do kontaktu. Po wypełnieniu formularza umówimy się na rozmowę telefoniczną lub na spotkanie przy kawie.