Ślub na warszawskiej Pradze

Warszawska Praga jest dla mnie teatrem rozmaitości. Stare kamienice, niektóre starannie odnowione inne oddalające się coraz bardziej od lat swojej świetności, gdzieniegdzie powstają nowe bloki w loftiwym stylu a to wszystko okraszone jest starymi drzewami, małymi skwerami, uroczymi kapliczkami. Może nie jeden z Was kojarzy te dzielnice z trochę innej, mniej chlubnej strony a zajrzenie w głąb podwórka starej kamienicy przywołuje wspomnienie wysłuchanego niegdyś podcastu kryminalnego ale z pewnością nikt nie zaprzeczy ze Praga ma to coś, to coś oraz wspaniale miejsce na ślub.

Wesele w ARTBISTRO STALOWA 52

Kiedy Marta i Konrad zaprosili mnie na swój ślub w Artbistro Stalowa 52 nie mogłem powstrzymać radości, bardzo lubię to miejsce, surowość ceglanych ścian, meble z dawnej epoki to wprost idealne miejsce na wesele! Nie ma tu grama nadętości, za to kilogramy zieleni i małych światełek. To takie miejsce w którym każdy bawi się dobrze i zapewniam Was z tej imprezy nawet Kopciuszek nie uciekliby po północy!!!

Feel Free To contact me!

Jeśli patrząc na moje fotografie ślubne myślisz sobie, „Tak, to jest to czego szukam” to zapraszam do kontaktu. Po wypełnieniu formularza umówimy się na rozmowę telefoniczną lub na spotkanie przy kawie.