Jesień to piękny czas. Ciepłe barwy, miękkie światło wrześniowych czy październikowych dni, idealnie nadają się na ślub i przepiękne zdjęcia. Nic więc dziwnego, że dla nas fotografów jest to bardzo pracowity czas. Taką jesienną fotograficzną przygodę, miałem okazję przebyć podczas jednego z tegoroczny ślubów, który miał miejsce w Reducie Banku Polskiego. Zanim jednak dostaliśmy się do Reduty, zajrzałem do mieszkania Oli i Krzysztofa, na przygotowania. Nie byle jakie! Cała rodzina, gorączka przygotowań, zimne Poresseco, może pizza? Proszę bardzo. Uwielbiam i mam ogromne szczęście uczestniczyć w takich szalonych przygotowaniach – czasie najprawdziwszych emocji.

Ślub w Kościele Św. Michała Archanioła na Tarchominie

Ślub miał miejsce w maleńkim kościele św. Michała Archanioła w Warszawie. Malutkim, starym, drewnianym kościółku, nieznanym nawet wielu rodowitym Warszawiakom. To jeden z tych kościołów, który kojarzy nam się raczej z przedwojennych pocztówek  czy uroczych górskich krajobrazów niż ze zdjęć współczesnej Warszawy. Drewniane konstrukcje nadają wyjątkowego uroku, potęgują wrażenie ciepła i przytulności podkręcając tę już i tak wyjątkową atmosferę.

Wesele w Reducie Banku Polskiego

Miejsce to znam doskonale, fotografowałem tam już kilka razy wcześniej (np. tu, albo tu możecie się przekonać ) Za każdym jednak razem, odkrywam jej zakamarki, dzięki którym mogę mieć nowe spojrzenie na tę wyjątkową przestrzeń ślubną. Co najbardziej mnie fascynuje w tym budynku? Ogromna przestrzeń, pachnąca historią. Autentyczne mury, w których ukryły się gigantyczne okna, dzięki którym do środka wpada masa światła. Dzięki temu, że okna wychodzą na Zachód, na sali, wieczorami zawsze możemy cieszyć się złotem lejącym się z nieba! Reduta ma dodatkowo jeszcze kilka atrakcji, dzięki którym Wasze wesele w Reducie Banku (a co za tym idzie, zdjęcia z niego) mogą być wyjątkowe. Na górze, nieco w ukryciu, znajduje się druga, nieco mniejsza sala. Z sali mamy ciekawy widok na Centrum Warszawy, który możemy wykorzystać jako ciekawe tło do zdjęć. Sala to połączenie betonu z cegłą. Lubicie Industrial? Reduta ma w sobie ten styl!

Fotograf ślubny warszawa

Tak, Reduta Banku to chyba jedno z najbardziej miejskich miejsc na wesele, w których fotograf ślubny, mianujący się warszawskim, powinien zaliczyć reportaż, najlepiej nie jeden.

Zajrzyjcie koniecznie!  Reduta Banku Polskiego

Feel Free To contact me!

Jeśli patrząc na moje fotografie ślubne myślisz sobie, „Tak, to jest to czego szukam” to zapraszam do kontaktu. Po wypełnieniu formularza umówimy się na rozmowę telefoniczną lub na spotkanie przy kawie.