Wesele w Violinovo – ale było!

Wesele w Violinovo, które miało miejsce w Plenerze to taki Ślub który zostaje w pamięci na długo.. Dlaczego? Jakie są „składniki” ślubu, który wszyscy zapamiętują na długie lata? Przez wiele lat nurtowało mnie to pytanie. Szczególnie wtedy, kiedy pary pytały mnie „co zrobić, żeby Ślub był świetny?” Nie czułem się wyrocznią, ale coraz częściej mam wrażenie, że taki Ślub jak ten w Violinovo, mógłby należeć zdecydowanie do kategorii w pełni udanych.

Wesele w Violinovo – dobre miejsce to podstawa!

Przede wszystkim miejsce! Wesele w Violinovo to miejsce idealne do letnich ślubów. Przestrzeń, właściwie otwarta, która niczego nie narzuca, nie zmusza. Można w niej zarówno przebywać wspólnie, usiąść razem przy winie czy kawie, ale też można udać się w jej inny zakątek, aby samemu cieszyć się otaczającą przyrodą. To miejsce dla każdego rodzaju weselników, od ekstrawertycznych fanów wspólnych szaleństw do introwertyków, którzy w małej grupce schowają się w jednej z wielu zaaranżowanych przestrzeni wypoczynkowych.

Wesele w Violinovo – Goście mają znaczenie!

Co dalej? Czy wesele w Plenerze w Violinovo mogło by być triumfem weselnego party bez gości? Nie! I jeszcze raz nie! 🙂 Ale czy pod tym akapitem kryje się jakaś niezdrowa sugestia doboru gości na wesele? Absolutnie. Goście, są zawsze bardzo różni. Fakt, czasem wiek, czy środowisko może mieć znaczenie, ale nie kluczowe. Kluczowe w ślubie jest zaoferowanie gościom atmosfery, który zapewni im swobodę, radość, brak głodu i przede wszystkim dobrą zabawę.

Przez blisko 10 lat, w których fotografuję śluby, wesele w Violinowo, wydawało mi się jednym z najlepiej skrojonych. Brak narzuconego schematu, dobre jedzenie, dobrze skrojonej muzyce to wszystko sprawiło, że pomimo nagłej ulewy, wichury oraz innych pogodowych szaleństw, wszyscy bawili się świetnie, nie byli do niczego zmuszani, a pamięć o tej imprezie na pewno zostanie w gościach na lata.

Fotograf doradza…

Na koniec. Co Wam doradzić aby Ślub wypadł dobrze? Swobodę i jeszcze raz swobodę. Wesele w Violinowo do niczego nie zmuszało, dlatego każdy mógł się na nim odnaleźć. Dajcie ponieść się wydarzeniom. Doniosłość tego dnia, przyćmiewa wszelkie ewentualne wpadki, jaki mogą się wydarzyć podczas tak skomplikowanej uroczystości. Będzie dobrze! Bawcie się i cieszcie wspólnym, nowym życiem.

Miejsce Wesela: Violinovo WWW, FB

Muzyka: Sonia Pisze Piosenki

Za mało wrażeń? Zajrzy do moich innych Ślubów w Plenerze! Na przykład tu : Pałac w Bronicach

Feel Free To contact me!

Jeśli patrząc na moje fotografie ślubne myślisz sobie, „Tak, to jest to czego szukam” to zapraszam do kontaktu. Po wypełnieniu formularza umówimy się na rozmowę telefoniczną lub na spotkanie przy kawie.